Dzisiejszy artykuł poświęcimy ostatnim zmianom oraz nowym funkcjom modułu SmartRow. Jak wielu z Was zauważyło moduł SmartRow jest wiodącym modułem do wioslarzy wodnych WaterRower a aplikacja SmartRow, która dostępna jest dla urządzeń Android oraz iOS jest najczęściej aktualizowaną aplikacją do wioślarzy WaterRower.


Eksport treningów do innych aplikacji

Od dłuższego czasu aplikacja SmartRow obsługuje integrację z kontem STRAVA, co wielu z was z pewnością używa ;) Ostatnie zmiany w aplikacji dla systemu Android objęły:
  • wprowadzenie treningów (zakładka Workouts w dolnym menu),
  • treningi interwałowe (zakładka Workouts->Your workouts)
  • wyścigi z uzytkownikami o podobnych umiejętnościach (zakładka Races->Match making)
  • pobijanie własnych rekordów (zakładka Races->Beat my personal record)
W ustawieniach aplikacji SmartRow, zauważymy również możliwość eksportu swoich treningów do innych aplikacji. Aplikacje mobilne SmartRow (dla Android oraz iOS) zostały zintegrowane ze stroną https://smartrow.fit, do której przekazywane są dane treningowe.
Aby wykonać eksport do innych aplikacji, przechodzimy do zakładki Settings i następnie klikamy opcję Export to other apps.... Zostaniemy przekierowani do strony logowania https://smartrow.fit, na której będziemy zarządzać swoimi treningami.
Na stronie www możemy wykonać eksport wszystkich naszych treningów lub tylko wybranych. Żeby wykonać eksport przechodzimy w górnym menu do MY WORKOUTS, gdzie pojawi się nam taki ekran:

SmartRow Export Trainings Data To Other Apps
SmartRow Export Trainings Data To Other Apps

Jak widzimy na powyższym zdjęciu, żeby wykonać eksport wszystkich naszych treningów, klikamy na przycisk: EXPORT ALL, jeżeli chcemy wykonać eksport tylko wybranych treningów klikamy na przyciski: Export przy wybranych trenigach.
Po kliknięciu na przyciski wyświetli się nam okienko z wyborem formatu pliku, do którego chcemy wykonać eksport i wygląda ono tak:

SmartRow Export Trainings Data To Other Apps

Nasze treningi mogą zatem zostać eksportowane do:
  • Garmin Connect (plik .tcx)
  • Training Peaks (plik .tcx)
  • Arkusz kalkulacyjny (plik .csv)
Jeżeli wejdziemy na ikonkę naszego użytkownika (prawy górny róg ekranu) zobaczymy również możliwość integracji z kontem STRAVA:

SmartRow Export Trainings Data To Other Apps

Po kliknięciu opcji: Link Strava account, zostaniemy przekierowni do logowania na stronę: https://www.strava.com/login gdzie musimy się zalogować celem powiązania aplikacji.

Worldwide leaderboard

Jak informowaliśmy wcześniej wielu z was telefonicznie lub mailowo o planowanym wprowadzeniu światowej tablicy wyników, to mamy przyjemność poinformować was dzisiaj, że już jest ;) Tak, jeżeli chcemy, żeby nasze treningi były publiczne i pojawiały się na tablicy wyników musimy ustawić opcję: Public w ustawieniach naszego konta na stronie: https://smartrow.fit/.

Żeby przejść do tablicy wyników, klikamy RANKINGS w górnym menu. Tablica wyników prezentuje się następująco:

SmartRow Export Trainings Data To Other Apps

Jeżeli chodzi o sam ranking to mamy tutaj trzy opcje filtrowania wyników:
  • Dystans
  • Rok
  • Kraj

Zobaczcie jak prezentuje sie polski ranking wyników:

SmartRow Export Trainings Data To Other Apps

Znalazłeś swojego znajomego z lepszym wynikiem ?;) Nie trać czasu, wsiadaj na wioslarza i pobij go ;)

Poprawki SmartRow

W każdej aktualizacji aplikacji, producent wprowadza również zgłoszone przez użytkowników poprawki. Ważne jest zatem, jeżeli używasz aplikacji SmartRow na urządzeniu mobilnym, korzystaj zawsze z aktualnej wersji. Aplikację możesz zaktualizować manualnie po wejściu w Google Play na urządzeniach z Android lub w Apple Store na urządzeniach z iOS

Jeżeli masz ustawioną automatyczną aktualizację swoich aplikacji w systemie to nie musisz nic robić, aplikacja SmartRow zaktualizuje się automatycznie ;)

Życzymy udanych treningów i pobijania własnych rekordów!

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń: +48 665 555 040 lub napisz wiadomość: sklep@waterrower-polska.pl

#SmartRow #WaterRower #AplikacjaSmartRow #WaterRowerSmart #SmartErgometer #NowościSmartRow #OficjalnySklepWaterRower #WaterRowerDystrybutor