Zapisz się do naszego Newslettera

Bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami i nowościami!

Darmowa wysyłka

Zamówienia od 300zł objęte są darmową wysyłką. Sprawdź!

14 dni na zwrot towaru

Oddaj towar bez podania przyczyny w ciągu 14 dni!

Zostań dystrybutorem WaterRower

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, sklepy i hurtownie!

Darmowa wysyłka

Zamówienia od 300zł objęte są darmową wysyłką. Sprawdź!

14 dni na zwrot towaru

Oddaj towar bez podania przyczyny w ciągu 14 dni!

Zostań dystrybutorem WaterRower

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, sklepy i hurtownie!

Zostań dystrybutorem WaterRower

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, sklepy i hurtownie!

WaterRowerHomePageOpinionSeparatorPl
WaterRowerFacebookLogo
"Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta i jakości wioślarzy WaterRower. Polecam każdemu, kto się waha. ;)"
Marcin K.
*****
"Jestem zadowolony z jakości i wygody sprzętu oraz fachowej obsługi klienta. Dodatkowo sprzęt pasuje do wystroju wnętrza."
Tomasz Ż.
*****
WaterRowerCeneoLogo
"Zakupy bardzo sprawne, tak jak było napisane na stronie, jak tylko towar był dostępny, od razu został wysłany. Bardzo pomocne doradztwo, szybkie i rzeczowe odpowiedzi na pytania. Polecam bardzo waterrower-polska.pl. :)"
b...a
*****
"Super obsługa! Kontakt rewelacyjny. Pan ze sklepu ultra cierpliwy i przyjazny, wytłumaczył mi co tylko chciałem wiedzieć. Naprawdę rewelacja."
h...m
*****
"Super szybko, przesyłkę otrzymałam następnego dnia. Przesyłka składa się z 2 kartonów, wszystkie elementy sprzętu dokładnie zapakowane, dodane były instrukcje jak sprzęt złożyć i tabletki do wody, więc 30 min po otrzymaniu paczki można już było ćwiczyć. Idealnie! "
U...o
*****
WaterRowerGoogleLogo
"Bardzo dobra jakość towaru! Można liczyć również na fachową pomoc w wyborze sprzętu. Sklep godny polecenia!"
Mateusz M.
*****
"Fachowa pomoc przy zakupie. Świetna jakość sprzętu."
Damian T.
*****
"Mogę tylko w samych superlatywach wypowiadać się o obsłudze. Fachowa pomoc w wyborze odpowiedniego wioślarza. Kompetencje na medal. Całe szczęście, że w ostatniej chwili mogłam spróbować treningu na wioślarzu wodnym Waterrower i zmienić swój pierwotny wybór z Concept D. Trening z oporem wodnym to zupełnie inny wymiar treningu. Nikomu nie przeszkadza w domu a nawet dzieci lepiej zasypiają podczas wiosłowania (chyba szum wody ich uspokaja :):);) Wybrałam wioślarz dąb bielony blanc. Dziękuję."
Sonia S.
*****
Strefa treningowa NOHrD

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower

W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WATERROWER jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym, płynnym i wolnym od szarpnięć treningiem, który jest najbardziej zbliżony do tego występującego w naturze.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerHomePageNewsSeparatorPl
WaterRowerHomePageDescriptionSeparatorPl

Co to jest wioślarz wodny?

Wioślarze wodne WATERROWER to specjalnie zaprojektowane urządzenia wioślarskie umożliwiające utrzymanie formy w sezonach zimowych, w których wioślarze nie mogą trenować na wodzie w warunkach naturalnych. WaterRowery zostały wyposażone w unikalny system oporu zwany WaterFlyWheel ze specjalną łopatką, która zatrzymuje wodę w zbiorniku podczas wiosłowania. Dzięki tak zaprojektowanej konstrukcji opór jest najbliższy warunkom występującym w naturze podczas wiosłowania. Ćwicząc z ergometrem wioślarskim zapewniamy ruch większości partii mięśni, które dokładnie odwzorowują trening wioślarski wykonywany na wodzie. Najbardziej aktywnymi partiami mięśni są: brzuch, nogi, ręce i barki.

Bardzo ważną zaletą wioślarzy WATERROWER jest samoregulujący się opór wodny, który automatycznie dostosowuje się do siły wiosłowania. Dzięki temu ćwiczący może oddać się relaksowi przy uspokajającym szumie wody ciesząc się płynną pracą urządzenia. Wioślarze wodne oprócz treningu wioślarskiego, polecane są również do ćwiczeń cardio oraz fitness. Trening angażuje aż 84% mięśni dlatego bardzo pozytywnie wpływa na kondycję oraz poprawia wydolność organizmu.

Jakie są zalety systemu WaterFlyWheel?

Dzięki specjalnie zastosowanemu systemowi WaterFlyWheel, podczas wiosłowania z WaterRower nie doświadczymy szarpnięć ani wstrząsów. Trening będzie bardzo przyjemny i komfortowy w porównaniu do wioślarzy mechanicznych, a opór będzie równomiernie rozłożony w całym zakresie wiosłowania.

Dzięki systemowi oporu WaterFlyWheel w WaterRower kontakt użytkownika z wodą jest przenoszony przez łopatkę umieszczoną w zbiorniku, co doskonale tłumi wszelkie szkodliwe doznania mechaniczne. Równomierny rozkład oporu podczas każdego pociągnięcia pozwala uzyskać lepsze wyniki wykonywanych ćwiczeń, rozkładając całą siłę na poszczególne grupy mięśni, jednocześnie zmniejszając ryzyko kontuzji.

Dlaczego wybrać ergometr wioślarski WATERROWER?

Ćwicząc z WaterRower nie ma ryzyka „przepracowania się". Treningi na WaterRowerach nie obciążają stawów podczas wiosłowania i nie wyziębiają pomieszczenia tak jak w przypadku wioślarzy powietrznych. Wioślarze WaterRower nie wymagają skomplikowanego montażu, nie zabierają dużo miejsca a po skończonym treningu wystarczy je postawić pionowo i cieszyć się wyjątkowym wyglądem.

Jeżeli szukasz solidnego wioślarza z zapewnioną gwarancją producenta, wyprodukowanego z naturalnych materiałów oraz ręcznie wykończonymi detalami to nie możesz przejść obojętnie obok WaterRower. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, dostęp do aplikacji treningowych takich jak: SmartRow, We-Row, możliwość dokupienia dodatkowych oryginalnych akcesoriów oraz pomoc techniczną w przypadku problemów.

Zalety ergometrów wioślarskich WATERROWER

  • ergometr wioślarski WaterRower nie obciąża stawów,
  • posiada samoregulujący się opór wodny,
  • po skończonym treningu wioślarskim, wystarczy postawić ergometr pionowo żeby zaoszczędzić miejsce,
  • wioślarze WaterRower są wykonane z naturalych materiałów,
  • nagroda PlusX za wyjątkowy design WaterRower,
  • ergometry WaterRower wykonane z derwna umożliwają najdokładniejsze pomiary dzięki SmartRow,
  • relaksujący szum wody podczas treningów z WaterRower,
  • wioślarze wodne WaterRower są komaptybilne z aplikacjami We-Row, SmartRow, Coxswain,
  • dzięki zastosowaniu oporu wodnego wioślarze wodne nie wykazują oznak zużycia ponieważ woda jest niezniszczalna,
  • ergometry WaterRower nie wyziębiają pomieszczenia tak jak w przypadku ergometrów powietrznych.

Oferta wioślarzy wodnych WATERROWER Polska

W ofercie sklepu WaterRower Polska dostępne są wioślarze wodne wykonane z drewna, aluminium oraz stali nierdzewnej. Asortyment zawiera również różnego rodzaju akcesoria, dzięki którym można w łatwy sposób ulepszyć ergometr o dodatkowe funkcje, przykładowo: możliwość pomiaru pulsu poprzez specjalny moduł ANT+ jak również w przypadku modeli ergometrów wioślarskich drewnianych pomiar pulsu może być mierzony przy pomocy modułu wraz z aplikacją na smartfony SmartRow.

Zapraszamy również wszystkich wioślarzy do zapoznania się z pozostałymi akcesoriami wioślarskimi, między innymi: dodatkowymi uchwytami na smartfony, barwnikami do wody, dzięki którym wygląd wioślarzy WaterRower będzie jeszcze bardziej atrakcyjny, jak również specjalnymi matami pod sprzęt oraz wieloma innymi akcesoriami dostępnymi w asortymencie sklepu WaterRower Polska.

Wioślarze wodne WATERROWER drewniane

Najpopularniejszym wioślarzem WaterRower drewnianym jest model A1 Home.

Do jego produkcji użyto drewna jesionowego. Wioślarz Home został wyposażony w monitor A1 i jest polecany użytkownikom domowym. Urządzenie charakteryzuje się maksymalną wagą użytkownika wynoszącą do 130 kg.

Modele wioślarzy WARERROWER Club, Oak, Natural, Classic, Shadow, Oxbridge oraz Blanc.

Jeżeli chodzi o konstrukcję ramy, wioślarze zostały wykonane w całości z drewna, natomiast w zależności od modelu użyto różnych rodzajów wysokogatunkowego drewna: dębowego, jesionowego, wiśniowego oraz orzechowego. Maksymalna waga wioślarza wykonującego trening wynosi do 150 kg. Ergometry posiadają nowoczesny monitor z serii S4 V2, dzięki któremu w bardzo łatwy sposób możemy odczytać interesujące nas poarametry podczas wykonywania treningu wioślarskiego. Te modele są szczególnie polecane użytkownikom domowych, chcącym przeprowadzać swoje treningi wioślarskie w zaciszu swojego mieszkania oraz małym klubo fitness.

Wioślarze wodne WATERROWER aluminiowe

Jeżeli mowa o wioślarzach wodnych aluminiowych to najważniejszą rzeczą, o której trzeba wspomnieć na samym początku jest solidnie wykonana rama z lekkiego i bardzo wytrzymałego stopu aluminium. W tych ergometrach maksymalna waga użytkownika wynosi do 180 kg. W asortymecie posiadamy dwa modele wioślarzy z serii M1: LoRise oraz HiRise. Zasadniczą różnicą pomiędzy tymi modelami jest wysokość siedziska od ziemi. Wioślarz wodny HiRise posiada specjalne stopki podwyższające, dzięki którym wsiadanie i schodzenie z urządzenia po zakończonym treningu jest jeszcze bardziej komfortowe i łatwijesze niż dotychczas. Wioślarze alumioniowe są szczególnie polecane siłowniom i klubom fitness.

Wioślarze wodne WATERROWER stalowe

Wioślarze wodne stalowe są najwyższą serią dostępną w ofercie oficjalnego sklepu WaterRower Polska. Seria S1 również dzieli się na dwa modele ergometrów: S1 LoRise oraz S1 HiRise. Rama tych wioślarzy została wykonana z najlepszej jakościowo stali nierdzewnej. Maksymalna waga ćwiczącego użytkownika wynosi tyle samo co w przypadku modeli M1, czyli do 180 kg. Stalówki są najbardziej wytrzymałymi modelami wioślarzy w naszej ofercie. Ergometry stalowe są szczególnie polecane dużym siłowniom i profesjonalnym klubom fitness.

Akcesoria do wioślarzy wodnych WATERROWER

Aby każdy zapalony wioślarz znalazł wszytko co potrzebuje do uprawiania swojego indywidualnego treningu wioślarskiego, w ofercie nie mogło zabraknąć również różnego rodzaju akcesoriów do wioślarzy WaterRower. Jeżeli szukasz profesjonalnych mat pod sprzęt wioślarski bądź dodatkowych uchytów na smartfony czy innego rodzaju akcesoriów, takich jak: moduły rozszerzające ergometry wioślarskie o dodatkowe funkcjonalności, pasy telemetryczne do mierzenia pulsu, barwniki do wody, dziąki którym twój wioślarz będzie wyglądał jeszcze bardziej zjawiskowo, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do wioślarzy wodnych WaterRower.

Wyłączny dystrybutor WARERROWER w Polsce

Jako wyłączny dystrybutor WaterRower w Polsce, zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy sportowe, hurtownie, siłownie oraz kluby fitness. Przygotowaliśmy specjalne warunki oferty dystrybutorskiej na terenie naszego kraju. Zajmujemy się dystrybucją wioślarzy wodnych oraz akcesoriów WaterRower. Świadczymy również naprawy gwarancyje i pogwarancyjne wioślarzy WaterRower oraz pomoc techniczną na terenie Polski.

Żeby uniknąć problemów z gwarancją oraz pomocą techniczną jak i również dostępnością części zamiennych oraz oryginalnych akcesoriów WaterRower, szczególnie zalecamy zakup wioślarzy wodnych WaterRower w autoryzowanych sklepach. Żeby mieć 100% pewność, że ergometr WaterRower pochodzi od oficjalnego dystrybutora zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia aktualnej listy autoryzowanych dystrybutorów marki WaterRower dostępnych w zakładce Lista oficjalnych dystrybutorów WaterRower w Polsce.

Wszystkie modele wioślarzy WaterRower dostępne w ofercie WaterRower Polska oraz u naszych oficjalnych dystrybutorów pochodzą prosto od producenta WaterRower w USA, dzięki czemu po zakupie swojego ergometru wioślarskiego masz pewność, że otrzymasz oryginalny sprzęt oraz pomoc techniczną wykwalifikowanych spoecjalistów WaterRower.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z WaterRower Polska!

Historia amerykańskiej marki WARERROWER

Pod koniec lat osiemdziesiątych, amerykanin John Duke zaprojektował urządzenie, dzięki któremu można przeprowadzać treningi wioślarskie na lądzie, które będą w jak najbaradziej zbliżony sposób odzwierciedlać warunki poanujące na wodzie podczas wiosłowania. Sumulacja warunków występujących w naturze nie była łatwym zadaniem, jednak po upływie czasu został zaprojektowany oryginalny wioślarz wodny WaterRower.

Aktualnie ergometry wioślarskie WaterRower są najbardziej popularnymi i prestiżowymi urządzeniami na świecie umożliwiającymymi trening wioślarski w zaciszu własnego domu, siłowni czy klubu fitness. Co roku WaterRowery są prezentowane między innymi na największych Targach Międzynarodowych. W 2008 roku WaterRower zdobył nagrodę PlusX za najbardziej wyjątkowy design, która jest zarazem najbardziej prestiżowym wyróżnieniem na świecie za innowacyjność w dziedzinie technologi, lifestyle'u oraz sportu.

#WaterRower, #Ergometr, #Wioślarz, #WioślarzWodny, #ErgometrWioślarski, #TreningWioślarski, #TrenażerWioślarski, #TrenażerWaterRower, #WioślarzWodnyWaterRower, #ErgometrWioślarskiWaterRower, #WaterRowerHome, #WaterRowerClub, #WaterRowerClassic, #WaterRowerOak, #WaterRowerShadow, #WaterRowerNatural, #WaterRowerBlanc, #WaterRowerOxbridge, #WaterRowerM1, #WaterRowerS1, #SmartRow, #We-Row, #AkcesoriaWaterRower, #AkcesoriaWioślarskie.

WaterRowerHomePageNewsletterSeparatorPl
WaterRowerHomePageFeaturesPl