Zadaj pytanie...
  • Zestawy obciążeń SwingBell, SwingBoard i DumbBell NOHrD

  • Parametry

Zestawy obciążeń SwingBell, SwingBoard i DumbBell NOHrD

Zestawy obciążeń SwingBell, SwingBoard i DumbBell NOHrD to produkty klasy PREMIUM, które znacznie podnoszą jakość treningu pod każdym jego względem. To nietypowe obciążenia, dzięki którym trening stanie się przyjemniejszy, ciekawszy i okraszony nienaganną prezencją poszczególnych obciążeń. Jak przystało na markę NOHrD, wszystkie modele są wykonane z naturalnych materiałów wysokiej jakości o oryginalnym designie. To zestawy obciążeń wyróżniające się na tle konkurencji ergonomią wykonania oraz gwarancją efektywnego treningu.

Zestawy obciążeń NOHrD pomogą każdej siłowni i klubowi fitness w podniesieniu poziomu prestiżu oraz zaciekawieniu klienta – wszystkie modele NOHrD przykuwają uwagę swoim designem, a także unikalnymi funkcjonalnościami. To także świetna opcja na udoskonalenie swojej domowej siłowni w produkty wysokiej klasy do treningu, które jednocześnie udekorują Twoją przestrzeń! Zestawy obciążeń SwingBell, SwingBoard i DumbBell NOHrD zostały stworzone dla najlepszych przez najlepszychWykorzystaj oryginalną ergonomię produktów NOHrD i przenieś swój trening na wyższy poziom.

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower


W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym i wolnym od szarpnięć treningiem.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl