Zadaj pytanie...
  • Maszyny do treningu górnych partii ciała WaterGrinder NOHrD

  • Parametry

Maszyny do treningu górnych partii ciała WaterGrinder NOHrD

WaterGrinder to innowacyjne urządzenie stworzone przez markę NOHrD, które pozwala na wykonanie intensywnego treningu górnych partii ciała. Cała aktywność ruchowa jest całkowicie inna od typowych urządzeń, co każdemu użytkownikowi WaterGrinder daje możliwości kształtowania nowych wzorców ruchowychbardzo przydatnych dla osób uprawiających żeglarstwo. Osoba „grindująca” symuluje ruch korby, angażując swoją siłę fizyczną i wytrzymałość. To ćwiczenie bardzo intensywnie angażujące górne partie mięśniowe, a także rozwijające przedramiona. Bez wątpienia to jedno z ciekawszych urządzeń do treningu na aktualnym rynku. Trening można wykonywać zarówno na siedząco, jak i stojąco, a stopień trudności każdej sesji dyktujemy sami poprzez odpowiednie zamontowanie korby (osiem pozycji) oraz własny zapał!

Produkty NOHrD są tworzone na indywidualne zamówienie klienta, tak samo jest w przypadku WaterGrinder’ów. Są wykonane z naturalnego drewna, a cała kompozycja wizualna dodaje elegancji oraz sportowego charakteru każdemu wnętrzu. Bogate wyposażenie wszystkich modeli pozwoli każdemu użytkownikowi na czerpanie korzyści z technologicznych nowinek, jakie firma NOHrD implementuje w swoich produktach. Na monitorze treningowym każdy znajdzie niezbędne informacje na temat treningu, co pozwoli monitorować postęp treningowy. Konstrukcja jest bardzo wytrzymała i stabilna.

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower


W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym i wolnym od szarpnięć treningiem.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl