Zadaj pytanie...
  • Wioślarze wodne WaterRower

  • Parametry

Wioślarze wodne WaterRower

Doświadczenie z WaterRower rozpoczyna się od specjalnie opatentowanego koła wodnego, dzięki któremu od pierwszego pociągnięcia będziesz cieszyć się gładkim i naturalnym oporem wodnym. Inspirujący dźwięk szumiącej wody na pewno zrelaksuje cię podczas wykonywania ćwiczeń na wioślarzach WaterRower. Takiego doświadczenia po prostu nie znajdziesz w wioślarzach powietrznych czy magnetycznych.

Wioślarze wodne WaterRower zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, które są dostępne na rynku. Modele: Home, Club, Oak, Maple, Blank, Classic, Club, Natural, Oxbridge, Xeno Muller, oraz Studio zostały wykonane z wysokogatunkowego naturalnego drewna. Modele: M1 LoRise i M1 HiRise z aluminium natomiast modele: S1 LoRise oraz S1 HiRise z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

W ofercie sklepu WaterRower Polska znajdziesz również niezbędne akcesoria przeznaczone do naszych wioślarzy wodnych. Jeżeli chciałbyś prowadzić swój trening wioślarski przy użyciu telefonu bądź tabletu, możesz podłączyć ergometr WaterRower do komputera lub dokupić dodatkowe akcesoria takie jak moduł SmartRow i korzystać wygodnie ze wszystkich możliwości jakie oferuje aplikacja SmartRow.

Decydując się na zakup naszego wioślarza, gwarantujemy, że otrzymasz sprzęt najwyższej jakości wykonania i będziesz zadowolony z jego użytkowania przez lata.

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower


W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym i wolnym od szarpnięć treningiem.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl