Zadaj pytanie...
  • Wioślarze wodne WaterRower drewniane

Wioślarze wodne WaterRower drewniane

WaterRowery drewniane zostały wykonane z wysokogatunkowego drewna: jesionowego, dębowego, wiśniowego, orzechowego w zależności od modelu. Wioślarze WaterRower drewniane zostały zaimpregnowane specjalnymi olejkami w celu zabezpieczenia i przedłużenia żywotności drewna naturalnego.

Wioślarze wodne WaterRower wykonane z drewna są również funkcjonalnymi meblami fitness, które cechują się niesamowitym wyglądem dzięki czemu nie ma potrzeby chowania ich po skończonym treningu wioślarskim. Wystarczy postawić je pionowo w swoim mieszkaniu i cieszyć się ich niesamowitym wyglądem.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup wioślarza wykonanego z drewna, nie musisz się obawiać, ponieważ nie wymagają one specjalnych metod konserwacji ani serwisowania. Modele te polecamy szczególnie użytkownikom preferującym naturalne drewno. Nasze WaterRowery produkowane są w USA przy użyciu twardego drewna pochodzącego wyłącznie z odnawialnych źródeł. Projektujemy wioślarze wodne o stylowym wyglądzie i trwałości, zachowując przy tym nasze zaangażowanie w ekologiczność.

Ergometry wioślarskie WaterRower drewniane polecamy szczególnie użytkownikom domowym oraz małym klubom fitness.

  • Parametry

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower


W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym i wolnym od szarpnięć treningiem.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl