Zadaj pytanie...
  • Bieżnie treningowe SprintBok NOHrD

Bieżnie SprintBok NOHrD to całkowicie inne, lepsze doświadczenie treningu na bieżni. Nie jest to typowy produkt, który dobrze znacie i widujecie na co dzień. SprintBok to bieżnie wykonane z naturalnego drewna przez renomowaną i innowacyjną firmę NOHrD. Smukła i zakrzywiona konstrukcja połączona z estetycznym wykonaniem naturalnego drewna daje nam wspaniałe możliwości treningowe, a także dodaje eleganckiego i sportowego charakteru każdemu wnętrzu. To doświadczenie manualnego treningu biegowego. Sam dyktujesz tempo i dostosowujesz je pod własne cele treningowe. Nie musisz martwić się o zmianę prędkości na komputerze, wystarczy, że po prostu zwolnisz/przyspieszysz, a pas bieżny złożony z 62 ruchomych drewnianych listw skutecznie pochłania wstrząsy i sprawia, że bieg jest przyjemniejszy, niż kiedykolwiek!

Bieżnie treningowe SprintBok to przede wszystkim odpowiedni krok w stronę jak najbardziej naturalnego treningu biegowego. Sam rządzisz swoim treningiem i tempem, a nowoczesne funkcje zaimplementowane we wszystkich modelach sprawiają, że trening jest przyjemny i bardzo efektywny. Napędzaj swoje tempo siłą swoich nóg i bądź lepszy z dnia na dzień! Bieżnie NOHrD to ekskluzywne urządzenia do treningu cardio produkowane na zamówienie. To produkty wynoszące aktywność fizyczną na wyższy poziom i znacząco podnoszące Twój poziom życia i treningu!

  • Parametry

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower


W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym i wolnym od szarpnięć treningiem.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl