Zadaj pytanie...
  • Ławki do ćwiczeń BenchPress NOHrD

  • Parametry

Ławki do ćwiczeń BenchPress NOHrD

Ławki do ćwiczeń NOHrD BenchPress zostały wykonane z litego drewna i ręcznie naciąganej skóry. To połączenie, które gwarantuje maksymalną funkcjonalność treningową oraz świetny design.Ławka do ćwiczeń BenchPress przyciąga uwagę każdej osoby w każdym pomieszczeniu. To dzieło renomowanej firmy, która słynie z produkcji ekskluzywnych przedmiotów dla fanów aktywności fizycznej. Ławki regulowane są jedną ręką w wielu pozycjach, co pozwala na wykonanie treningu całego ciała. Maksymalne obciążenie wynosi aż 400 kg, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby z produktu korzystały również osoby bardzo zaawansowane.

Ławki NOHrD BenchPress są dostępne w wielu wariantach kolorów drewna, co pozwala każdemu klientowi na swobodny wybór i dopasowanie ławki pod kolor mebli w pomieszczeniu. Decydując się na zakup tego produktu, decydujesz się na znaczne podniesienie poziomu swojego treningu. Pięknie prezentująca się ławka z pewnością doda Ci motywacji do treningu, a jej funkcjonalna budowa sprawi, że trening będzie przyjemny! Z racji tego, że to towar ekskluzywny, produkowany jest na zamówienie.

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower


W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym i wolnym od szarpnięć treningiem.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl