• Akcesoria do rowerów Bike NOHrD

  • Parametry

Rowery treningowe Bike NOHrD

W ofercie produktowej marki NOHrD posiadamy wiele różnego rodzaju przydatnych akcesoriów do rowerów treningowych NOHrD Bike. Rowery treningowe Bike NOHrD to elegancka i nietypowa wariacja popularnych urządzeń do treningu cardio, która odmieni Twoją walkę o wymarzoną sylwetkę. W tej kategorii, znajdziesz: podkładki pod laptopa, siodełka rowerowe, pedały rowerowe, zestawy czyszczące i pielęgnacyjne oraz wiele innych akcesoriów.

Rowery treningowe NOHrD zostały wyposażone w najnowocześniejsze funkcje oraz w pełni regulowane komponenty, które usprawnią każdy trening. Wszystkie modele zostały opracowane z myślą o jak najbardziej efektywnym treningu oraz wygodzie użytkowania. Jeżeli doposażysz rowerek treningowy NOHrD w akcesoria to zyskasz dodatkowe funkcje i urozmaicisz swój trening.

Zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami do rowerów treningowych NOHrD Bike.

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower

W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym, płynnym i wolnym od szarpnięć treningiem, który jest najbardziej zbliżony do tego występującego w naturze.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl