Zadaj pytanie...
  • Platformy do balansowania EauMeBoard NOHrD

  • Parametry

Platformy do balansowania EauMeBoard NOHrD

Platformy do balansowania EauMeBoard to innowacyjne połączenie dobrze nam znanych platform balansujących z dodatkowym elementem utrudniającym w postaci wody. To coś, co znacznie wyróżnia się na rynku spośród wielu podobnych produktów i gwarantuje unikalne doświadczenie treningu równowagi. Idealnie nadaje się dla sportowców, dla których liczy się siła mięśni stabilizacyjnych, a także świetnie sprawdzi się w rehabilitacji przy różnego rodzaju kontuzjach układu ruchowego. Platformy EauMeBoard będą również idealnym dodatkiem do codziennego treningu dla każdego. Nie musimy chyba dodawać, że oprócz walorów czysto treningowych, wszystkie modele prezentują się świetnie, jeśli chodzi o design?

Platformy balansujące NOHrD EauMeBoard są dostępne w wielu wariacjach kolorystycznych. Wszystkie wykonane są z naturalnego drewna oraz w przypadku jednej wersji – ze stali. Platforma nie wymaga żadnego montażu i całość jest pakowana w jednej paczce. Zbiornik wodny możemy zapełnić maksymalnie 6.5 litrami wody i kierujemy się tutaj bardzo prostą zasadą – im więcej wody, tym trening jest bardziej wymagający. Trenuj z platformą balansującą EauMeBoard – balansuj i rób postępy, a żadne nierówności nie będą Ci straszne!

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower


W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym i wolnym od szarpnięć treningiem.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl