Zadaj pytanie...
  • Wioślarze wodne WaterRower aluminiowe

  • Parametry

Wioślarze wodne WaterRower aluminiowe

Wioślarze wodne WaterRower aluminiowe zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu charakteryzują się większą wytrzymałością a co za tym idzie, maksymalna waga ćwiczącego użytkownika jest również większa i wynosi 180kg.

WaterRowery aluminiowe występują w dwóch modelach: M1 LoRise oraz M1 HiRise. Zasadniczą różnicą pomiędzy tymi modelami jest wysokość siedziska od ziemi. Dzięki stopkom podwyższającym ergometr, wsiadanie i zsiadanie z urządzenia jest o wiele wygodniejsze i łatwiejsze niż dotychczas. Model M1 HiRise posiada dodatkowe stopki zwiększające wysokość urządzenia. Rama ergometru została pomalowana proszkowo. WaterRowery M1 są to w pełni komercyjne modele wioślarzy wodnych.

Aluminiowe WaterRowery są szczególnie polecane profesjonalnym siłowniom i klubom fitness. Modele te można również postawić pionowo w celu zaoszczędzenia miejsca w pomieszczeniu. Seria wioślarzy wodnych aluminiowych świetnie nadaje się do wykonywania treningów grupowych jak i indywidualnych.

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower


W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym i wolnym od szarpnięć treningiem.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl