Zadaj pytanie...
  • Ławki do ćwiczeń TriaTrainer NOHrD

  • Parametry

Ławki do ćwiczeń TriaTrainer NOHrD

Ławki do ćwiczeń TriaTrainer NOHrD to idealny produkt dla osób aktywnych fizycznie lubujących się w ekskluzywnych produktach wykonanych z naturalnych materiałówNOHrD stara się tworzyć urządzenia do treningu najwyższej jakości, dbając przy tym o funkcjonalność treningową. To idealne połączenie, które pozwala użytkownikom na czerpanie wielkiej przyjemności z codziennych treningów. Sam wygląd Ławki do ćwiczeń TriaTrainer nadaje każdemu pomieszczeniu niewymuszonej elegancji połączonej ze sportowym charakterem. Czasem po prostu wystarczy popatrzyć się na ławeczkę TriaTrainer, aby zmotywować się do treningu!

Ławka NOHrD TriaTrainer to urządzenie wielofunkcyjne – otrzymujemy trzy konfigurację ustawienia; trening brzucha, trening pleców i pośladków oraz trening klatki piersiowej. Zmiana konfiguracji jest banalnie prosta i intuicyjna. Warto zwrócić uwagę na kompaktowy rozmiar produktu – zajmuje nie wiele miejsca, zwłaszcza podczas ustawienia jej w konfigurację treningu brzucha – mniej niż 1 metr kwadratowy! Z racji tego, że produkty NOHrD to ekskluzywny towar, informujemy, że Ławki NohrD TriTrainer są produkowane na zamówienie.

WaterRowerProductListFlyWheelSeparatorPl

Zastosowanie oporu wodnego w WaterRower


W przeciwieństwie do wioślarzy treningowych innych producentów, a dokładniej wioślarzy z oporem mechanicznym, powietrznym, magnetycznym, czy hydraulicznym, WaterRower cechuje się zastosowaniem unikalnego oporu wodnego.

Sercem wioślarza WaterRower jest zbiornik wodny oraz łopatki umożliwiające swobodne manipulowanie wodą znajdującą się w zbiorniku. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich komponentów wioślarza WaterRower pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału oporu wodnego. Zastosowanie oporu wodnego skutkuje przyjemnym i wolnym od szarpnięć treningiem.

Opór wodny jest samoczynny, co oznacza, że ​​sam precyzyjnie dostosowuje się do szybkości wiosłowania oraz siły trenującego. Wioslarz wodny WaterRower, dzięki wykorzystaniu wody jako oporu, symuluje doświadczenie wioślarstwa w naturalnym otoczeniu i zapewnia relaksujący dźwięk szumu wody. Więcej informacji

Najważniejsze zalety stosowania wodooporności WaterRower:

wiosłowanie z WaterRower jest łagodne dla stawów,
opór wodny jest w 100% samodeterminujący,
trening jest spokojny i kojący, dzięki przyjemnemu, rytmicznemu szumowi wody,
woda nie wykazuje oznak zużycia - jest niezniszczalna.

WaterRowerProductListNewsSeparatorPl
WaterRowerProductListNewsletterSeparatorPl
WaterRowerProductListFeaturesPl